Графік роботи:

Замовлення онлайн:  цілодобово

Пн - Пт: 10:00 – 19:00

Сб: 11:00 – 15:00

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
 • Оплата
  при отриманні
 • Швидка
  доставка
 • Гарантія
  якості
 • Покупка
  в один клік

БАДи та косметика NSP за найкращими цінами!

За існуючими статистичними даними кожна четверта людина, що проживає на планеті, регулярно приймає біологічно активні добавки. БАДи стали унікальним інструментом для всіх, хто хоче зберегти своє здоров'я і продовжити довголіття. Саме з цієї причини НСП каталог постійно оновлюється і вдосконалюється, поповнюючись новими продуктами, гідними уваги потенційних клієнтів. Всі, хто колись цікавився біологічними добавками, неодмінно чув про NSP БАДи, які заслуговують на довіру, і набирають популярність більш ніж в 50 країнах світу.

 

НСП БАДи - історія виникнення

Прості ідеї часто мають геніальне рішення! Всім відомо про користь лікарських трав, на їх основі створюються більшу кількість біологічних добавок і традиційних аптечних ліків. Рослинні препарати мають масу позитивних якостей, вони ефективно впливають на організм, мають стійкий і тривалою дією. Проте багато людей не поспішають купити БАДи, і причиною цього є неприємний смак трав, часто з характерним присмаком гіркоти. З такою проблемою довелося зіткнутися і їхнім засновникам Nature`s Sunshine Products. Так з'явилося рішення помістити цілющий збір лікарських трав в желатинову капсулу, яка розсмоктується, потрапляючи в шлунок, і не створює неприємних смакових і нюхових відчуттів при прийомі добавок. Першим вдало реалізованим проектом компанії, який відкрив НСП каталог, став препарат на основі червоного перцю, призначений для лікування виразкової хвороби шлунка. Початкова партія товару була створена вручну, і склала всього 3 тисячі капсул, розфасованих в банки по 100 штук. Отримана від реалізації прибуток була мінімальною, і склала всього 4,5 долара (через 40 років готової оборот компанії перевищував півмільярда доларів). Каталог продукції NSP постійно розширювався і вдосконалювався, основоположними принципами роботи бренду стали такі напрямки роботи як бездоганну якість, відмінний сервіс і значну різноманітність пропонованої продукції. В основу продуктивного маркетингового ходу був покладений мережевий маркетинг, що дозволив виробнику охопити понад 50 країн світу, де відкриті представництва бренду.

Якість - понад усе

Всім, хто хоча б раз заходив на НСП сайт, відразу кидається в очі, часте згадування якості реалізованого товару. На всіх етапах виробничого процесу діє суворий контроль відповідності випущеного продукту високим стандартам безпеки та ефективності продукту. Перед надходженням у продаж, все NSP БАДи проходять ретельний контроль своєї відповідності заявленим характеристикам, а також тестування в лабораторних умовах. На сьогоднішній день продукцію компанії рекомендують мільйони потенційних клієнтів, для яких вона стала невід'ємною частиною їхнього життя. Основною метою виробника давно стало зробити більш здоровим і благополучним все людство. Компанія НСП пропонує тільки якісні фірмові продукти, створені досвідченими фахівцями в галузі медицини і фармацевтики. При розробці продуктів використовується прогресивний досвід і глибокі знання дії на організм рослинних компонентів, заснованих на проведених медичних дослідженнях. Створені формули рослинних препаратів сприятливо впливають на стан організму. Крім свого прямого впливу на організм, NSP БАДи надають загальну сприятливу дію на кровоносну і травну систему, посилюють імунітет, сприяють омолодженню організму.

 

НСП продукція каталог і ціни

Всі різновиди сировини, що застосовуються для виробництва біологічних добавок, беруться з надійних джерел. Застосовуються тільки найкращі трави, коріння і суцвіття, що проходять ретельний відбір і переробку на власному заводі компанії. Якщо пропоноване сировину не відповідає пропонованим до нього високим вимогам, компанія НВП не буде використовувати його для виготовлення добавок. В процесі виробництва впроваджено понад 300 різноманітних методик тестування продукції, що в підсумку дозволяє гарантувати високоякісне виробництво біологічних добавок. Каталог БАДи НСП включає в себе тільки ефективні і перевірені продукти, які пройшли численні випробування своїх характеристик перед надходженням у продаж. Ціни на продукцію формуються виходячи з витрат на виробництво і вартості використовуваних інгредієнтів.

 

Препарати НСП - шлях до зміцнення здоров'я

На людський організм чинять негативний вплив безліч незалежних від нього факторів. В результаті навіть абсолютно здоровий спосіб життя, правильне харчування і відсутність стресів не може гарантувати збереження здоров'я протягом усього свідомого життя. Причина такої тенденції полягає в обедненном раціоні харчування, де відсутні в належній кількості такі необхідні для нормальної життєдіяльності організму компоненти як вітамінні комплекси і мінерали. Навіть натуральні продукти сьогодні не містять достатнього обсягу поживних речовин, тому при відсутності альтернативного джерела їх надходження, організм буде відчувати серйозний дефіцит. Також деякі важливі для нормальних обмінних процесів речовини не засвоюються по ряду причин, зокрема відсутності додаткового каталізатора. Тому НСП БАДи необхідно вживати регулярно, це допоможе заповнити бракуючий запас поживних речовин організму, знизити ймовірність виникнення захворювань, продовжити молодість.

 

Чому організм старіє?

Більшість людей сприймає старість як щось неминуче, проте існують і такі, хто не бажає миритися з природними віковими змінами, що відбуваються в його тілі. Такі люди прикладають максимум зусиль для збереження своєї молодості. Основними аспектами є потреба в забезпеченні тіла поживними речовинами. Дієву допомогу в цьому може надати каталог продукції NSP, де зібрані ефективні добавки, вкрай необхідні організму для підтримки нормального балансу. Процеси старіння є природними, проте багато людей мають однаковий вік можуть мати істотно відрізняється зовнішній вигляд і стан тіла. Ведення активного способу життя, регулярні фізичні навантаження, читання літератури і любов до життя є важливими складовими компонентами в формуванні довголіття. Однак також важливо забезпечити організму необхідний приплив поживних речовин, а саме вітамінів і мінералів, що сприяє активному поділу клітин і живленню тканин киснем. Хорошим рішенням виконання поставленого завдання буде каталог продукції NSP, де зібрані кращі добавки, які надають необхідний ефект і активізують роботу всього організму. І на закінчення даного розділу, хочеться сказати, що старість - це не вирок, а ресурс організму, на думку більшості вчених, розрахований на більш ніж 120 років життя. Однак не слід чекати винахід чудодійною таблетки, адже збереження здоров'я і молодості - це складний і копіткий процес, в якому беруть активну участь препарат НСП.

 

Чому саме NSP БАДи?

Вивчаючи асортимент продукції компаній, що займаються виробництвом біологічно активних добавок, можна відстежити певну тенденцію, коли зосередження відбувається на одній або декількох областях здоров'я людини. Каталог продукції NSP охоплює практично всі сфери життєдіяльності людини, зачіпаючи всі системи організму. Завдяки великому вибору добавок і лікувальних косметичних засобів, завжди можна підтримувати стан здоров'я організму на високому рівні. Основним принципом дії препаратів НСП є насичення організму необхідною кількістю поживних речовин, які щодня використовуються для забезпечення нормальної роботи всіх органів і систем. У НСП каталог включені незамінні вітамінні комплекси (не виробляються організмом), мінерали, жирні кислоти, антиоксиданти та інші елементи, необхідні для постійної живильної підтримки на клітинному рівні. Основні постулати здорового життя побудовані на раціональному харчуванні, насиченні тіла усіма необхідними для його нормальної роботи речовинами. НСП продукція каталог і ціни, якої постійно оновлюються і вдосконалюються, готова представити на вибір потенційного клієнта високоякісні біологічні добавки загального і цілеспрямованого впливу. Вивчаючи НСП сайт, завжди можна знайти безліч цікавих новинок, приємно дивує велика різноманітність представленої продукції, можливість її придбання за доступними цінами. Компанія несе відповідальність перед клієнтами на якість і ефективність дії пропонованого продукту, в переважній більшості випадків, результат перевершує всі очікування клієнтів.

 

Як працює каталог продукції NSP?

Першим, що кидається в очі, відкривши сайт НСП - це велика різноманітність пропонованої продукції. Недосвідченому обивателеві буває важко підібрати необхідний продукт, виділити з великого обсягу пропозицій найбільш підходящий для вирішення проблем зі здоров'ям препарат. Для спрощення роботи з ресурсом НСП продукція каталог і ціни розділені на окремі категорії, істотно спрощує вибір необхідної добавки. Первинною градацією вибору буде визначення підходящої системи організму, виходячи з цього, можна швидко визначитися які препарати НСП відповідають за взаємодію з певною функцією. Каталог НСП охоплює наступні напрямки життєдіяльності організму:

 • Сприяє посиленню імунного захисту;
 • Сприятливо впливає на систему травлення, усуває проблеми шлунково-кишкового тракту;
 • Позитивно впливає на ендокринну систему, створює ідеальний баланс гормонів в крові;
 • Усуває проблеми в жіночій репродуктивній системі, збільшує вірогідність зачаття і подальшого виношування плоду;
 • Препарати НСП відновлюють шкіру, волосся і нігті, усувають будь-які проблеми, пов'язані з їх постачанням необхідними поживними речовинами;
 • Біологічно активні добавки плідно впливають на нервову систему, попереджають виникнення депресій, стресів, нервових зривів, суїцидальних нахилів;
 • Каталог БАДи НСП зміцнюють опорно-руховий апарат і структуру зубів, сприяють відновленню після отриманих травм, перешкоджають виникненню остеопорозу;
 • Добавки активно впливають на серцево-судинну систему, істотно знижують ризик виникнення інфарктів і інсультів;
 • БАДи NSP сприяють відновленню чоловічої репродуктивної функції, надають позитивний вплив на активність сперматозоїдів, роботу передміхурової залози, підвищують потенцію;
 • Рослинні препарати активно впливають на систему сечовиділення, усувають запальні захворювання нирок і сечового міхура, повноцінно відновлюють функції органів;
 • НСП БАДи здатні усунути проблеми системи дихання, відновити функції легенів, трахеї і бронхи;
 • Купити БАДи буде актуально для активізації обмінних процесів в організмі, прискоренню метаболізму, очищенню від шлаків і токсинів;
 • Біологічні добавки здатні поліпшити зір пацієнта, усунути існуючі проблеми з розпливчастою картинкою, нічним зором, втомою очей;
 • Препарати НСП сприяють кровотворенню, активно впливають на селезінку і кістковий мозок.

 

Також NSP БАДи можуть розподілятися за принципом їх призначення, а саме за статевою та віковою ознакою, або універсальний засіб, що підходить для всієї родини. Включені в НСП каталог і готові комплекси, які використовуються для здоров'я шлунково-кишкового тракту, печінки, суглобів і кісток. Уважно вивчивши НСП сайт, можна знайти категорію фітопродуктів, призначені для очищення організму, насичення його поживними речовинами, вітамінними і мінеральними компонентами. Такі добавки часто використовують в програмах для схуднення і розробці спортивного харчування, вони допомагають нормально розвиватися зростаючому організму дитини і стимулюють працездатність у дорослих. Каталог продукції NSP можна відстежувати за що входять до складу препаратів інгредієнтів, це також дозволяє швидко вивчити формулу будь-добавки, отримавши чітке уявлення про її склад та принципи впливу на організм.

 

Чому так важливо купити БАДи НСП?

Якщо в якості аргументів вам намагаються вказати на факт відсутності будь-яких добавок в недалекому минулому, то цілком резонно буде привести середню тривалість життя людини сто років тому і змінився раціон харчування. Навіть при неглибокому вивченні життя наших найближчих предків, слід визнати, що життя сучасної людини разюче відрізняється. Сьогодні люди стали є занадто багато їжі, що пройшла попередню обробку. У раціон входить велика кількість складних цукрів, солі і поганих жирів. Навіть корисна на перший погляд їжа, може бути позбавлена ​​своїх характеристик через процес її виробництва, який передбачає термічну обробку, пастеризацію і заморожування, що практично повністю нейтралізує корисні для організму компоненти. Використовувані БАДи НСП стали повноцінним ключем до здорового життя, адже препарати забезпечують наше тіло всім необхідним для його нормального функціонування. Також на організм щодня впливають безліч різних токсичних речовин, які падають в тіло з повітря, води і їжі, що приймається. Контакту з такими домішками уникнути неможливо, тому залишається тільки протистояти даній проблемі, для чого буде доцільним рішенням купити БАДи. На сьогоднішній день переважна більшість продуктів вирощується великими аграрними холдингами. Таке виробництво включає в себе безліч факторів ризику, серед яких несприятливі погодні умови і всілякі шкідники. Для мінімізації існуючих ризиків, виробники проводять спеціальну обробку культур, в тому числі із застосуванням мінеральних добрив та пестицидів. В результаті знищується мікробіологічний і мінеральний баланс грунту, якість вирощуваного матеріалу істотно знижується, що залишилися після обробки культур отрути, потрапляють в грунтові води. Переважна більшість сучасних людей, мало турбує якість вживаної ними їжі, результатом такого харчування стає надмірна вага і дефіцит вітамінів в організмі, що в свою чергу підвищує ризик виникнення різних захворювань. Неправильне (неповноцінне) харчування здатне стати причиною виникнення ряду серйозних захворювань. Однак навіть обізнаним в існуючих проблемах людям, часом важко підібрати їжу насичену мінералами і вітамінами, за даними, отриманими від ВООЗ, зміст в овочах і фруктах корисних речовин, знизилося більш ніж на 40%. Компанія НСП пропонує комплексне рішення виниклої проблеми, а саме придбання біологічних добавок для підтримки нормальної роботи всього організму.

 

Що пропонує каталог продукції NSP?

Біологічні добавки не є лікарськими засобами, тому не можуть використовуватися в якості повноцінних терапевтичних засобів. Купити БАДи актуально в разі надання профілактичного і відновного впливу, для попередження виникнення захворювання і в якості реабілітаційного кошти. Добавки здатні посилювати дію лікарських препаратів, тому їх часто рекомендують для спільного прийому. БАДи НСП каталог пропонує різноманітні продукти, що діють безпосередньо на причину виникнення патології, а саме усувають нестачу вітамінів і мінералів в організмі, сприяють нормальним обмінним процесам. На сайті НСП є докладний опис принципів дії всіх препаратів, принципи їх використання та дозування. Зручна форма випуску у вигляді капсул, робить зручним і доступним прийом препаратів. Сьогодні НСП продукція каталог і ціни значно випереджає по більшості ключових оціночних параметрах існуючих конкурентів. При цьому компанія НВП не зупиняється на досягнутому результаті, вона постійно оновлює і вдосконалює свою продукцію, роблячи її вплив на організм більш ефективним. Каталог БАДи NSP включає в себе сотні різних препаратів, що добре зарекомендували себе серед користувачів.

 

Популярні категорії продукції НСП каталог і ціни

До числа найбільш затребуваних препаратів, що користуються підвищеним купівельним попитом, слід віднести готові набори добавок зі знижкою на повний курс. Також компанія НСП в достатній кількості випускає косметичні засоби по догляду за шкірою, що роблять сприятливий вплив на організм в цілому. В асортименті продукції, що реалізовується бренду, можна знайти натуральні продукти для підтримки здоров'я. Каталог БАДи НСП допоможе знайти категорію товару для будь-якого віку, статі та поточного стану організму. При створенні оптимальної формули препаратів, використовувалися прогресивні напрацювання провідних вчених в даній сфері. Було взято кращий досвід світових фахівців в області медицини і фармакології і створений унікальний за своїми характеристиками продукт, здатний відновлювати пошкоджені структури тканин, сприятливо впливати на роботу органів і систем. Біологічні добавки практично не мають протипоказань до застосування, єдиним винятком може бути наявність індивідуальної непереносимості до одного з компонентів продукту. БАДи не мають вікових обмежень для свого використання. Втім, деякі препарати раціонально приймати виключно для певних вікових груп, що зазначено в інструкції до їх використання.

Вгору