Графік роботи:

Замовлення онлайн:  цілодобово

Пн - Пт: 10:00 – 19:00

Сб: 11:00 – 15:00

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Протигрибкові

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

За останні кілька десятків років у світі спостерігається стійке зростання кількості грибкових інфекцій. Це явище було викликано декількома факторами, серед яких не контрольоване використання антибіотиків та інших препаратів, що надають дію на захисні властивості організму, застосування імунодепресантів і погіршення екологічної обстановки. Специфіка зростання числа захворювань різних штампом грибка, привела до потреби розробляти і вводити в виробництво нові протигрибкові препарати, що відрізняються більшою ефективністю і можливістю усунути проблему ще на ранній стадії її розвитку. Протигрибкові засоби або антімікотікі – це лікарські препарати з властивим фунгіцидною дією, використовуються для профілактики виникнення і лікування мікозів. Всі захворювання, що викликаються патогенною флорою грибків, лікуються з використанням широкого переліку лікарських препаратів, що мають натуральну або синтетичну основу. Умовно всі протигрибкові препарати можна розділити на кілька основних груп, зокрема за механізмом їх впливу на захворювання, ступеня їх активності, методах застосування та індивідуальної чутливості організмом. За параметрами своєї формули протигрибкові засоби поділяються на такі різновиди:

  • Поліеновие антибактеріальні препарати (ністатин, леворин, мікогептін);
  • Підгрупа імідазолу (клотримазол, міконазол, оксиконазол);
  • Група триазола (флуконазол);
  • Алліламіни і ехінокандіди.

Всі зазначені протигрибкові засоби використовуються для терапевтичного лікування патології, викликаної активністю патогенної флори. Вибір препарату часто визначається різновидом збудника патології і його сприйнятливості до протигрибкових таблеткам. Також слід враховувати токсичні властивості препарату і його здатність вплинути на здорові тканини. Для безпечного застосування засобів, рекомендують використовувати протигрибкові препарати рослинного походження від НВВ, їх дія добре зарекомендувало себе, вони здатні швидко усунути виниклу патологію.

 

Чим небезпечний грибок для організму?

Інформація про захворювання грибком з'явилася ще в античні часи, однак більшість збудників (мікози, кандидози) були виявлені лише в 50-х роках XIX століття. Спочатку антигрибкові засоби представляли собою стандартні антисептики. В середині ХХ століття була виявлена ​​активність проти грибка у антибіотиків ністатину і гризеофульвіну, завдяки цьому їх стали активно застосовувати в якості протигрибкових препаратів. Грибок здатний завдати організму непоправної шкоди. При нормальному стані імунної системи, організм може самостійно справлятися з більшою частиною різновидів патогенної флори, але її ослаблення призведе до активного розвитку захворювань. Грибок вражає шкірні покриви, структуру нігтів і слизові оболонки тіла, даючи небезпечні рецидиви і створюючи масу незручностей для пацієнтів.

 

Чи потрібно лікувати грибок?

На перший погляд питання виглядає абсурдним, але він має під собою певне підґрунтя. Розроблені фармакологічної промисловістю аптечні протигрибкові засоби часто приносять більше шкоди для організму, ніж надають користь. Так негативний вплив виявляється на функції нирок і кісткового мозку. Багато використовувані в традиційній медицині протигрибкові препарати досить токсичні для організму, тому здатні завдати йому непоправної шкоди і вимагають обов'язкової підтримуючої терапії для органів і систем організму. Тому вибираючи протигрибкові таблетки, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем або віддайте перевагу натуральним препаратам рослинного походження від NSP. З вищесказаного інформації можна зробити висновок, що грибок лікувати, звичайно, потрібно, але вибирати методи терапії слід вкрай обережно, здійснюючи регулярний контроль над станом організму.

 

Антибіотики або імуностимулятори?

Протигрибкові препарати можуть безпосередньо впливати на патогенну флору, нейтралізуючи грибок на будь-якій стадії його розвитку. Тому метод лікування із застосуванням антибактеріальних препаратів спрямованої дії слід визнати більш ефективним в порівнянні з альтернативними методиками лікування даної патології. Однак такі протигрибкові таблетки не гарантують виключення повторного зараження. Також при порушенні курсу прийому антибіотиків, що залишилася грибкова інфекція може адаптуватися до дії препарату. Антигрибкові засоби спрямовані на зміцнення імунної захисту дають можливість організму самостійно впоратися з виниклою проблемою, тобто виробити антитіла, здатні перешкоджати дії патогенної флори. Такі протигрибкові таблетки не несуть небезпеки побічних дій, а також попереджають повторне зараження, але вимагають більш тривалого лікування і ретельного дотримання проведеного курсу терапії.

 

Протигрибкові препарати в гінекології

На сьогоднішній день більше 60% жінок репродуктивного віку стикаються з проблемою наявності захворювань гінекологічного характеру. Певна частина такої патології викликається патогенною мікрофлорою грибків. Соромлячись і ігноруючи наявну проблему, жінка лише погіршує ситуацію, дозволяючи грибкової інфекції, пошириться і привести до серйозних ускладнень. Якщо у пацієнтки спостерігаються симптоми у вигляді свербіння і печіння слизових оболонок, хворобливих відчуттів, порушення менструального циклу і репродуктивної функції. Протигрибкові таблетки або свічки слід приймати тільки після підтвердженого діагнозу. Як правило, тут використовуються протигрибкові таблетки від молочниці, здатні швидко усунути характерні симптоми у вигляді регулярних виділень і неприємних відчуттів. Протигрибкові засоби при вагітності та годуванні груддю слід використовувати виключно натурального походження, виключаючи можливі побічні ефекти на організм матері і майбутньої дитини. У подібних випадках призначають протигрибкові БАДи, добавки надають м'яке, але ефективне вплив, усуваючи патогенну флору з організму жінки. Компанія НСП розробила цілий перелік таких засобів, що випускаються протигрибкові препарати при молочниці містять в своєму складі виключно інгредієнти природного походження, і не завдають шкоди організму майбутньої матері, не перешкоджають нормальному розвитку плоду.

 

Протигрибкові препарати для внутрішнього застосування

Антигрибкові препарати умовно поділяються на місцевого (креми, мазі) і внутрішнього використання (протигрибкові таблетки). Лікування захворювань, викликаних грибкових збудником, вимагає комплексного вирішення, а саме використання системної і топічної терапії. Комбінування декількох методів підвищує ефективність впливу на організм, який чинять протигрибкові таблетки. В результаті скорочуються терміни лікування, і мінімізується ризик виникнення рецидивів. Комбінована терапія вважається найбільш продуктивною, тому що в ній можуть одночасно використовуватися протимікробні і протигрибкові препарати, активно впливають на причину захворювання, усуваючи її зовнішні прояви. Суттєвою проблемою використання антимикотических препаратів є регулярне збільшення штампів грибів. Більшість резистентних штампів мають альтернативну структуру свого хімічного складу, тому антигрибкові препарати не надають на них належного впливу. Тому існує потреба регулярно розробляти нові види препаратів, ефективно впливають на збудника захворювань. Антімікотіческіе препарати надають ефективну дію на грибкову флору, пригнічуючи її розмноження і поширення в організмі.

 

Протигрибкові препарати для дітей

На превеликий жаль, грибкових захворювань піддаються не тільки дорослі, а й діти. Стійкого імунітету до мікози не існує, захисна система організму може протистояти захворюванню, але повністю виключити ймовірність його виникнення неможливо. Мікоз займає лідируючі позиції серед всіх шкірних захворювань. На сьогоднішній день існує 400 різновидів штампа грибка, які відрізняються здатністю зберігатися тривалий час на шкірі і нігтях. Використовувані противомікозні препарати від НВВ відрізняються високою ефективністю впливу на грибок. При виявленні захворювань у дитини, особливо ретельно слід підходити до вибору препаратів. Використовуючи протигрибкові препарати таблетки важливо не тільки дотримуватися приписану тривалість прийому лікарського засобу, але і періодичність його застосування (приймати в один час). Також неприпустимо подвоєння дози, принцип дії препарату розрахований таким чином, що збільшення дозування не створить сприятливих умов для швидкого одужання. Противомікозні препарати NSP для внутрішнього прийому, випускаються в желатинових капсулах, тому не мають будь-якого запаху або неприємного смаку. При наявних сумнівах у правильності постановки діагнозу, робиться зішкріб пошкоджених тканин для його подальшого дослідження на біопсію. Також для лікування дітей з особливою обережністю слід застосовувати препарати, що відносяться до імуностимуляторів та кортикостероїдним гормонів. Успіх лікування дитини багато в чому залежить від уважності його батьків і своєчасної діагностики захворювання. Грибок в процесі свого розвитку і життєдіяльності виділяє токсичні компоненти, які надають на дитячий організм значно більше негативного впливу можна порівняти з дорослою людиною. Найчастіше зараження дитини відбувається при контакті з зовнішнім середовищем, джерелом зараження може стати як хворе домашня тварина, так і хтось із членів сім'ї. Тому профілактичні заходи часто мають ключове значення для недопущення виникнення захворювання, в рівній мірі, як і своєчасна реакція батьків на виявлене зараження.

 

Як діє протигрибковий препарат в таблетках?

Принцип дії противогрибкового ліки заснований на фунгіцидних властивостях його складових компонентів. Препарати сприяють ліквідації грибкових спор і перешкоди подальшого розмноження на пошкоджених тканинах патогенної мікрофлори. При внутрішньому прийомі протигрибковий препарат в таблетках потрапляє в кров, де починає активно атакувати грибні спори. Діюча речовина зберігає свою активність протягом тривалого тимчасового періоду. Протигрибкові препарати для внутрішнього застосування можуть трохи відрізнятися за своїм фармакологічній дії, на даний фактор безпосередньо впливає входять до їх складу компоненти. Якщо основою таблеток є кетоконазол, він руйнує клітинні мембрани микоза, не даючи грибам розвиватися. Протигрибкові БАДи з інраконазолом сприяють виробленню гормону ергостерода, який зупиняє розмноження грибка. Препарати з флуконазолом безпосередньо впливають на клітини грибка, приводячи до їх загибелі. Таблетки, що містять гризеофульвин, не допускають поділ мікозних суперечка. Пропоновані компанією НСП протигрибкові препарати для внутрішнього застосування відрізняються підвищеною ефективністю і безпекою їх використання, до складу входять виключно компоненти рослинного походження, без додавання хімічних складових. Компанія несе відповідальність перед клієнтами за якість і ефективність дії пропонованих засобів. Перед продажем всі засоби ретельно тестують в лабораторії, перевіряючи по багатьох показниках, серед яких якість і безпеку знаходяться на пріоритетних позиціях.

Вгору
,