Графік роботи:

Замовлення онлайн:  цілодобово

Пн - Пт: 10:00 – 19:00

Сб: 11:00 – 15:00

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Клітинне харчування

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Структура клітини будь-якого живого організму потребує забезпечення необхідними поживними речовинами. Такі поняття як здоров'я і захворювання існують виключно на клітинному рівні. Здоровий організм здатний відтворювати захисні клітини імунної системи. При ослабленні такого захисту збільшується ймовірність ураження різних органів або систем життєдіяльності. Більшість проблем, що виникають в роботі організму, знаходиться на клітинному рівні, їх усунення призведе до одужання. Клітинне харчування – це споживання різних поживних елементів, які організм засвоює, переробляє і направляє до органів і тканин, забезпечуючи клітинам можливість існування і відтворення. Клітинне харчування має на меті надати організму сили і енергію для власного зцілення.

 

Принципи дії клітинного харчування

Існують теоретичні та практичні чинники, які слід враховувати при формуванні такого харчування:

  • Клітинне живлення є основним постачальником нутрієнтів, забезпечує всім необхідним кожну клітину організму;
  • Діючі речовини забезпечують клітинам необхідний захист, і є постачальником життєвої енергії;
  • Продукти клітинного харчування – це не лікарські засоби, вони не роблять терапевтичної дії, а лише допомагають організму активізувати власні сили для боротьби з патологією;
  • Основним джерелом надходження нутрієнтів в клітинну структуру є сирі овочі, деякі лікарські препарати і БАДи;
  • При виборі відповідного засоби, слід звернути увагу на кількісний вміст корисних елементів в пропонованому клітинному харчуванні і ступінь їх засвоєння структурами тканин;
  • До певного моменту організм має можливість чинити опір захворювання і самостійно відновлюватися, дія продуктів клітинного харчування направлено на максимальне продовження даного межі.

 

Практичні принципи харчування, які слід знати кожному:

  • У поданні великої кількості людей « раціональне » або « здорове » харчування, за своєю суттю далеко від ідеалу;
  • Не більше 2% мешканців земної кулі мають доступом до отримання клітинного харчування безпосередньо з їжі, в повній мірі забезпечуючи їм свій організм;
  • Ключовими компонентами даного харчування повинна бути насичений натуральними продуктами раціон і ефективні дієтичні добавки.

 

Чим відрізняється клітинне харчування від функціональної аналогії?

Часто ці два терміни згадуються як синоніми, проте має і ряд суттєвих відмінностей. Так поняття « функціональне харчування » вперше з'явилося понад півстоліття тому, як правило, під ним мають на увазі:

  • Вживання продуктів, збагачених нутріетамі (вітаміни, мікроелементи, ферменти) прийнято вважати функціональним насиченням тіла;
  • Стандартні види продуктів з вмістом в їх складі пробіотиків і пребіотиків;
  • Система харчування, що включає до свого складу біологічно активні добавки, що містять інгредієнти, здатні забезпечити організм всіма необхідними поживними речовинами.

Останній пункт практично повністю відповідає визначенню клітинне харчування. Відмітною критерієм є той факт, що функціональне харчування використовує часто досить екзотичні інгредієнти, що не зустрічаються в стандартному раціоні середньостатистичного людини. Принцип роботи клітинного харчування заснований на тому, що гарантувати забезпечення повноцінного раціону продуктами натурального походження практично нереально. Принцип роботи даного методу, полягає в тому, що продукти клітинного харчування містять в своєму складі повноцінний комплекс мікронутрієнтів у великих дозах. Ключовим завданням такої методики буде забезпечення організму здатності самому впоратися з існуючою патологією.

 

Чим клітинне харчування відрізняється від здорового харчування?

Активно рекламовані зараз продукти « правильного » харчування, є прагненням забезпечити організм всіма необхідними поживними речовинами шляхом вживання « корисної » їжі. Клітинне харчування має на увазі, що на практиці таке забезпечення неможливо, а для насичення клітинної структури усіма необхідними речовинами, до здорового харчування в обов'язковому порядку потрібно підключити дієтичні добавки.

 

Продукти клітинного харчування і БАДи НСП

Термін біологічно активні добавки вважається занадто великим поняттям. Під ним можуть мати на увазі такі препарати як нутрицевтики, пробіотики, пребіотики, витяжки та екстракти різних рослин, а також речовини, які надають терапевтичний вплив на організм, але не сертифіковані як лікарські препарати. Компанія НСП створила докладний каталог коштів, де клітинному харчування приділено особливе місце. Для кращого орієнтування в запропонованому переліку добавок, всі препарати розбиті на окремі групи, мають короткий опис свого складу, способу застосування і дозувань. БАДи цілком можуть розглядатися як повноцінне харчування, що забезпечує необхідними речовинами структуру клітин. Вибираючи відповідний препарат, краще орієнтуватися на термін нутрицевтики або дієтичні добавки.

 

Клітинне живлення для схуднення

Одним з дій препаратів, що забезпечують живлення клітин, є нормалізація генетично закладеної структури тіла. Для повноцінного насичення клітин необхідні не тільки амінокислоти, вітаміни і мінерали, а й життєва енергія, постачальником якої є розщеплюються жири і вуглеводи. З цієї причини використовують клітинне харчування для схуднення, так як воно буде сприяти вивільненню вільних енергетичних запасів, і спалюванню зайвого жиру. Також сам принцип харчування має на увазі вживання корисних продуктів з низькою калорійністю, що так само призведе до нормалізації ваги тіла.

Вгору
,