Графік роботи:

Замовлення онлайн:  цілодобово

Пн - Пт: 10:00 – 19:00

Сб: 11:00 – 15:00

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Ферменти

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Процес перетравлювання увазі багаторівневу обробку їжі, що входять до її складу складних харчових компонентів, з подальшим перетворенням їх у прості придатні для засвоєння організмом речовини, використовуючи для цієї мети ферменти. В даному процесі задіяні всі відділи шлунково-кишкового тракту, що відповідають за просування їжі. Травлення починається в ротовій порожнині, тут відбувається обробка надійшла їжі слиною, яка має слаболужну середу і володіє амілазной активністю. Також їжа піддається механічній дії, дроблення і пережовування за допомогою зубів. Після потрапляння отриманого продукту в шлунок, він піддається впливу кислот і пепсину, що сприяє його розведення. Ще в шлунку відбувається початковий етап обробки білків, формується харчової комою з подальшою евакуацією його в кишечник.

Ферменти починають активно діяти на їжу вже в тонкій кишці, тут відбувається активний процес перетравлення. Травні ферменти розщеплюють речовини до стану мономерів, що забезпечує можливість їх всмоктування в кровоносну і лімфатичну систему. Умовно весь травний процес, що відбувається в тонкому кишечнику, можна розділити на кілька основних етапів, що включають полостное і мембранне травлення і подальше всмоктування їжі.

 

Як відбувається процес перетравлення їжі?

Порожнинне переварювання має на увазі гідроліз всіх харчових компонентів, а також формування хімусу. Даний процес став можливим завдяки ферментам, що виробляється підшлунковою залозою. Остаточне розщеплення всіх поживних компонентів, що знаходяться в шлунково-кишковому тракті, здійснюється при мембранному травленні. Утворюються короткі ланцюга поживних компонентів придатних для засвоєння. На даному етапі травні ферменти, що виділяються залозою, також чинять активний вплив на перетравлення їжі. Розщеплені поживні речовини розташовуються в слизу внутрішніх стінок тонкого кишечника. На завершальному етапі всмоктування, поживні компоненти переходять з кишечника у внутрішнє середовище, де активно всмоктуються кровоносною системою і розносяться по всьому організму. Після потрапляння в товстий кишечник, химус набуває статусу калових мас, з яких беруться надлишки води і залишки жирів.

 

До чого призводить брак травних ферментів?

Найбільш частим проявом порушень в системі травлення є диспепсичні прояви. Термін диспепсія більше відомий як нетравлення, його умовно поділяють на шлункове, кишкове і биллиарной прояв за своїм клінічним дії. До симптомів захворювання відносяться такі прояви як тяжкість в шлунку, дискомфорт, відрижка, нудота, блювота, відсутність апетиту. Кишкова диспепсія буде проявлятися метеоризмом, діареєю, запорами. Виправити ситуацію зможуть ферменти, їх дія допоможе запобігти відсутність можливості нетравлення їжі.

 

Чому виникають збої в травленні?

В переважній більшості випадків, порушення в перетравленні організмом їжі є лише одним із проявів наявної патології, гастриту, дуоденіту або пептидного виразки. Також до переліку захворювань, що впливають на травні процеси, слід віднести цирози, гепатити, панкреатити. Функціональні розлади травлення можуть привести до порушення процесу всмоктування поживних речовин, причиною яких часто є недостатній синтез ферментів. Недостатність травлення настає внаслідок наступних факторів:

  • Недостатня секреція шлункового соку, пов'язана з хронічним панкреатитом, онкологією або наявність свищів в підшлунковій залозі;
  • Зменшення ефективності дії травних ферментів, зниження активності їх дії при захворюваннях підшлункової залози, виразкової хвороби та інших видах патології;
  • Порушення функції транзиту вмісту кишечника, в результаті чого, ензими змішуються з химусом, втрачаючи свої характеристики;
  • При « розведенні » ферменти втрачають свою активність;
  • Виражена нестача жовчних кислот, пов'язаний з наявністю таких захворювань як гепатит, цироз або хвороб тонкого кишечника.

Всі перераховані ситуації, вимагають обов'язкового додаткового включення травних ферментів в раціон, в іншому випадку організм не буде отримувати необхідну кількість поживних речовин. Така дія призведе до придушення його імунного захисту і збільшить ймовірність виникнення патологічних процесів в інших органах і системах.

 

Класифікація ферментів, сфера застосування препаратів

Процес лікування патології шлунково-кишкового тракту раніше мав на увазі усунення самої причини захворювання і його прояви. Зокрема використовуються препарати для придушення патології захворювання і відновлення мікрофлори кишечника. Однак близько 100 років тому в практиці лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, стали активно застосовуватися ферменти. На сьогоднішній день ензими активно використовують практично при всіх різновидах патології, що стосується напряму гастроентерології. За своєю класифікації ферменти можуть відрізнятися за складом, ензимної активності, формою випуску та методом виробництва. Вибір препарату є виключно прерогативою лікаря, де враховуються властивості ферментів, ступінь розвитку патологічного процесу і активність окремих компонентів.

 

Препарати травні ферменти – основні різновиди

Умовно всі ензими можна розділити на препарати тваринного і рослинного походження, що буде визначати їх характеристики і принцип терапевтичної дії. Властивості ферментів виділених з живих організмів (отримують з підшлункової залози свині) відрізняються найбільшою консистенцією змісту діючої речовини, і при дотриманні ряду умов, надають дієвий ефект на людський організм. Рослинні ензими містяться в таких природних рослинах як ананас, папайя і соя. Також такі ферменти рослинного виходять шляхом вирощування деяких видів грибів. Травні ферменти НВП не містять в своєму складі залишкових компонентів речовин, які послужили основою для їх виготовлення, тобто відстежити первинну форму речовини буде практично неможливо. Ензими – це абсолютно чисте діюча речовина, а застосовується компанією NSP технологія їх виготовлення, дозволяє гарантувати стійкий результат і максимальні стандарти очищення.

 

Чому вигідно купити травні ферменти – столітній досвід роботи

Перший фермент був виділений в кінці XIX століття, аміаз був виділений з гриба, і був запатентований як продукт харчування. Через 40 років стали практикувати лікування даної групою препаратів, властивості ферментів використовувалися в якості альтернативи речовин, знищених в процесі консервації та термічній обробці при приготуванні їжі. В середині ХХ століття з'явилося дослідження, яке доводить сприятливий ефект впливу травних ензимів на організм людини, зокрема протікають в ньому процеси метаболізму. Була досліджена не тільки грибкова амілаза, але і виділений з екзотичних фруктів папаин. Препарати травні ферменти стали використовувати в якості допоміжних лікарських і профілактичних засобів. Також ензими стали активно використовувати в якості добавок до продуктів харчування, в тому числі у вигляді соусів, заправок і приправ.

 

Якими властивостями володіють травні ферменти НСП?

Препарати для перорального застосування в обов'язковому порядку повинні проходити певну витримку в кислотному середовищі шлунка. Такий принцип їх використання істотно підвищує ефективність їх використання в терапевтичних цілях. Компанія НСП пропонує купити ензими, склад яких не схильний до негативного впливу кислотного середовища шлунка, відбувається повне всмоктування діючої речовини в тонкому кишечнику. Більшою стійкістю до кислоті мають ферменти НСП, завдяки запатентованій формулі препарату і ретельному підбору використовуваних інгредієнтів. Для отримання якісної основи для виробництва препаратів травних ферментів, використовуються спеціальні мікробні ферми, де відбувається тривала ферментація основ для виділення чистої біологічної добавки. Налагоджене виробництво препаратів дозволяє купити травні ферменти практично кожному бажаючому людині, вирішивши без застосування лікарських препаратів, проблему з переварюванням їжі в шлунково-кишковому тракті. Так препарат Фуд ензим НСП надає комплексну дію на процес перетравлення вмісту кишечника, дозволяючи адаптуватися навіть важкою для засвоєння їжі. Рослинні препарати істотно перевершують за своїми характеристиками тваринні компоненти, якщо з підшлункової залози свині виділяють виключно панкреатин, то спектр і різноманітність травних ензимів рослинного походження, значно ширше і багатше за своєю різноманітністю.

 

Препарати травні ферменти і їх характеристики

Всі ферменти НСП виконують певні функції, що дозволяє раціонально їх використовувати для досягнення бажаного терапевтичного ефекту:

  • Амилаза призначена для розщеплення полісахаридних з'єднань, її дія починає здійснюватися ще в порожнині рота, триває в шлунку, і завершується в тонкому кишечнику спільно з лактозою і інвертази. Купити ензими даної групи актуально для вдосконалення обміну речовин, в тому числі зниження ваги, так як даний фермент відповідає за катаболізм вуглеводів в організмі. Дефіцит амілази особливо гостро відчувається в перший рік життя, тому дитина не може перетравлювати крохмаль. Симптомами нестачі амілази в організмі, будуть наступні прояви:непереносимість їжі насиченою вуглеводами, гіпотрофія, часті випорожнення. Також може спостерігатися зниження маси тіла, розвиток патогенної мікрофлори в кишечнику;
  • Протеази відповідають за розщеплення білкових і пептидних сполук, сприяють відновленню мікрофлори кишечника. Купити протеази буде актуально для посилення процесу засвоєння білків, структуру яких ферменти перетворять до стану амінокислот. Дефіцит протеази призведе до затримки фізичного розвитку організму, гіпотрофії, атрофії ворсинок кишечника і зниження всмоктуючої здатності, прогресуючої анемії. Регулярно вживаються протеолітичні ензими допоможуть знизити ймовірність виникнення патологічних станів в організмі;
  • Ліпаза відповідає за розщеплення жирів, гліцерину і жирних кислот. Дефіцит ліпази буде вказувати на наявність панкреатичної недостатності, серйозних порушень в роботі підшлункової залози. Для забезпечення нормального перетравлення їжі, рекомендується купити ферменти до моменту усунення наявного захворювання;
  • Целлюлаза. В організмі людини не виробляються ферменти, здатні переробляти рослинну клітковину, їх недолік замінює діяльність кишкової мікрофлори, яка має здатність виробляти дану групу ферментів як продукт своєї життєдіяльності. При нестачі нормального балансу мікрофлори в кишечнику, з'являється потреба придбати НСП травні ферменти, а також пробіотики для відновлення нормальної роботи мікрофлори кишечника. При нормальному стані мікрофлори в сліпій кишці щодня переробляється до 400 грам рослинної клітковини з утворенням жирних кислот, з'єднань глюкози і газів, призначенням яких є стимуляція кишкової моторики;
  • Лактаза – це один з ключових ферментів тонкого кишечника, що відповідає за засвоєння молочних продуктів. При нестачі лактази в кишечнику починають активно відбуватися процеси бродіння, збільшується вміст глюкози в калі. Купити ферменти лактази вкрай важливо для організму, даний тип ензимів сприяє розщепленню лактози до стану глюкози і галактози. Вживання капсул ферменту лактази сприятиме ефективному засвоєнню лактози, що міститься в більшості продуктів харчування;
  • Глюкоамилаза – це фермент, здатний вивільняти D глюкозу із з'єднань крохмалю та полісахаридів. Фермент сприяє обміну глікогену всередині клітин і утворення енергії в тканинах. Дана група ензимів синтезується в кишечнику, печінці, нирках і плаценті.

 

У яких випадках актуально купити ензими для травлення?

Протеолитические ензими затребувані для людей, які відчувають їх гострий брак, що призводить до порушень в перетравленні їжі і може спровокувати ряд серйозних захворювань. Загальні властивості ферментів спрямовані на поліпшення процесу перетравлення їжі, тому їх купівля стане актуальним вирішенням проблеми нестачі таких речовин в організмі. Ціна на ферментні препарати порівняно невисока, а от користь речовин для організму, багаторазово окупить всі витрати на їх придбання. Фуд ензим НСП забезпечує можливість дозованого прийому препарату, кожна добавка має точну інструкцію її застосування.

 

Чи викликають ферменти звикання організму?

Напевно вам доводилося чути думку про те, що ферменти капсули або таблетки, регулярно вживаються пацієнтом для усунення дефіциту таких речовин в організмі, з часом можуть призвести до звикання і стійкою залежності від таких препаратів. Пояснюється така теорія принципом роботи підшлункової залози, яка перестає виділяти ферменти, при їх достатній кількості в організмі. Насправді таке твердження хибне і помилкове, тому що ензими призначають при недостатній функції підшлункової залози, і при відсутності належного лікування органу, тобто усунення причини, що призвела до подібної недостачу, нестача ферментів буде відчуватися. Надмірна кількість ферменту не призведе до порушення функціональних можливостей органу, такі зміни можуть бути викликані низкою наявних в організмі патологій або наявністю шкідливих звичок, але не прийомом ферментних препаратів. Також слід розуміти, що ензими лише заповнюють брак речовин, необхідних для нормального травлення в організмі, але не усувають причину, яка призвела до такого стану.

Вгору
,