Графік роботи:

Замовлення онлайн:  цілодобово

Пн - Пт: 10:00 – 19:00

Сб: 11:00 – 15:00

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Дезодоранти

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

У літню спеку людське тіло рясно виділяє піт, намагаючись цим охолодити організм від перегріву. Для усунення неприємного запаху, застосовуються косметичні засоби, зокрема дезодоранти. Однак неправильне застосування або використання неякісної косметики, може тільки посилити неприємний запах, спровокувати появу шкірної висипки і пігментних плям. Тому вибираючи дезодорант для тіла, доцільно віддати перевагу якісним натуральним косметичним засобам, створеним на основі природних рослинних інгредієнтів.

 

Чим дезодорант відрізняється від антиперспіранти?

Два ефективних засоби проти поту, мають різну дію. Так дезодорант усуває неприємний запах із засобів знищення бактерій, продуктом життєдіяльності яких, він і є. Антиперспірант блокує роботу сальних і потових залоз, в результаті чого, піт не виділяється, а бактерії не отримують сприятливе середовище для свого розвитку. Останнє засіб актуально використовувати при сильному і рясному потовиділенні, а для середньостатистичної людини буде цілком достатньо звичайного дезодоранту від NSP. Будь-яке, з наведених косметичних засобів, не слід застосовувати протягом більше 12 годин, блокування діяльності сальних залоз призводить до порушення процесів обміну в організмі, заважає виведенню токсинів і шлаків. Залишки косметичних засобів слід змивати теплою водою під душем, використовуючи мило. Також наносити дезодорант слід на чисте тіло.

 

Безпечний склад косметики від NSP

Дійсно якісний дезодорант не буде включати в свій склад такі інгредієнти як триклозан, поліетіленглюколь, фтолати і спирти. Такі компоненти здатні завдати шкоди корисній мікрофлорі, спровокувати сухість, свербіж, подразнення і освіту гнійної висипки. Також синтетичні компоненти здатні порушити діяльність гормональної системи, зокрема зменшити вироблення статевих гормонів у чоловіків. Косметичний продукт, що має в своєму складі подібні інгредієнти, слід уникати, віддаючи перевагу природним природним компонентам. Дезодоранти від НВВ включаються до свого складу екстракти рослин, мінерали, масла, активні іони срібла та інші компоненти, що володіють ефективним протимікробну дію. Також краще відмовитися від дезодорантів з сильним запахом, його інтенсивність вказує на наявність в складі кошти синтетичних ароматизаторів, що може спровокувати алергію і погано вплинути на стан деяких систем організму. Кращими природними ароматичними добавками вважається масло жожоба, троянда і шипшина.

 

Захист протягом цілого дня

Сучасна косметологія в великому асортименті пропонує захисні засоби від запаху поту, що діяли протягом 24 годин. Така «захист »може принести більше шкоди, ніж користі, тому що буде затримувати відведення з організму солей важких металів, що погано позначиться на продуктивності залоз. Забилися пори можуть стати причиною активного розвитку патогенних мікроорганізмів, утворення фолликулитов, роздратування і лущення шкіри. Косметичні засоби випускаються у формі спрею, гелю і кульковою конструкції. Оптимальним косметичним засобом прийнято вважати тверда форма, не закупорює пори, направляючи в кровотік меншу кількість токсинів. Не слід використовувати засіб після проведеної депіляції (на шкірі можуть залишитися мікротріщини, через які компоненти косметичного засобу проникнуть відразу в кров). Після прийняття душу, слід почекати 20-30 хвилин, поки пори закриються. Перед інтенсивної спортивної тренуванням, дезодорант краще змити або видалити за допомогою серветки.

Вгору
,