Графік роботи:

Замовлення онлайн:  цілодобово

Пн - Пт: 10:00 – 19:00

Сб: 11:00 – 15:00

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Зубна паста

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Дотримання гігієнічних процедур в ротовій порожнині складно уявити без використання зубної пасти. До вибору кошти слід підходити особливо ретельно, також правильний догляд має на увазі регулярність використання процедури. Особливу увагу при виборі слід приділяти показнику абразивності, що відповідає за вплив пасти на емаль. Зубна паста повинна крім вибілюючої функції захищати від виникнення карієсу і зубного каменю. Якісна паста від NSP надає зміцнювальний, захисне і освітлюючі дію. Паста на рослинній основі дозволяє насичувати ясна поживними компонентами, запобігає поширенню патогенних бактерій, роблячи дихання більш свіжим.

 

Принцип застосування зубної пасти

Наноситься паста в малій кількості на зубну щітку, після чого зуби чистяться круговими рухами протягом 2-3 хвилин. Дана процедура повинна виконуватися мінімум двічі (вранці і ввечері), а якщо є якісь проблеми в порожнині рота, то після кожного прийому їжі. Зубна паста дозволяє провести одночасно гігієнічну і механічну обробку порожнин, усунути залишки їжі і нейтралізувати розвиток колоній патогенних бактерій. Ротова порожнина є початковим етапом травної ланцюжка, де відбувається дроблення і пережовування їжі. Регулярне використання зубної пасти, дозволить тривалий час зберегти цілісність і привабливість зубного ряду.

 

Як правильно вибрати зубну пасту?

Не можна сказати, що все пасти, представлені на ринку косметичних засобів, однаково хороші. Деякі виробники використовують компоненти фтору, здатні завдати шкоди зубній емалі, що призведе до руйнування зуба. При виборі відповідного косметичного засобу, вибір слід робити на користь натуральних косметичних препаратів, які містять агресивних хімічних інгредієнтів, здатних створити умови для пошкодження цілісності зуба. Компанія NSP розробила спеціальну формулу безпечного впливу зубної пасти на структуру зубів, що не приводить до руйнування емалі. До складу засобів входять виключно натуральні препарати природного походження, ефективно усувають зубний наліт, що освітлюють поверхню зуба, що попереджають розвиток стоматологічної патології. Також відмінною характеристикою, яку пропонує компанія НСП зубної пасти, є її економічна витрата, тому придбаного косметичного засобу вистачить на тривалий період часу.

 

Склад зубної пасти NSP

Косметичний засіб складається виключно з натуральних інгредієнтів, переважно рослинного походження. Склад засобу детально розроблявся і багаторазово тестувався в лабораторних умовах на предмет своєї ефективності і безпеки для людського організму. Використовувані в пастах рослинні компоненти, не несуть загрозу організму, а по чиниться ефекту перевершують більшість коштів, створених на хімічній основі.

Вгору
,