Графік роботи:

Замовлення онлайн:  цілодобово

Пн - Пт: 10:00 – 19:00

Сб: 11:00 – 15:00

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Вітаміни і мінерали

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Для повноцінного функціонування людського організму, його необхідно забезпечити різноманітними вітамінами і мінеральними комплексами. Деякі види вітамінів, організм здатний виробляти самостійно під впливом зовнішніх факторів. Однак в переважній більшості комплекс вітамінів потрапляє в організм від зовнішніх джерел, а саме з їжею і напоями. З мікроелементами ситуація ще більш залежна, так як наше тіло їх виробляти не здатне, а без багатьох з них організм не здатний існувати фізіологічно. Дефіцит мінералів і вітамінів може мати сезонний характер, так в зимовий період відчувається їх велика нестача. Вітамінний комплекс необхідний для всіх категорій людей. Перш за все, його значимість відчувається для жінок в період вагітності і лактації, адже саме з молоком матері в буквальному сенсі цього слова передаються важливі для розвитку немовляти поживні речовини. Купити вітаміни для їх регулярного прийому буде актуально для людей з підвищеним фізичним і розумовою активністю. Такі комплекси допоможуть наситити організм всіма необхідними поживними речовинами.

 

Як приймати комплексні вітаміни?

В організмі не існує « резервного складу » ;, де він може зберігати надлишковий комплекс вітамінів. Тому всі надлишки корисних речовин, що надходять в організм, будуть видалені з нього природним шляхом. І вже через короткий часовий період буде відчуватися їх виражена нестача. Вихід з ситуації, що склалася може бути єдиним – це регулярне вживання вітамінних комплексів, для підтримки необхідного балансу поживних речовин в органах і системах. З мікроелементами ситуація ще складніша, останнім часом їх нестача відчувається не тільки в продуктах харчування, а й мінеральній воді. Також існує проблема з засвоюванням деяких мікроелементів. Простим прикладом може бути лікування анемії, при якому пацієнтові призначають курс заліза, однак мікроелемент практично не засвоюється організмом при вираженому дефіциті селену, вітамінів С і В12. Тому комплекс вітамінів і мінералів, пропонований компанією NSP, містить в своєму складі всі необхідні для роботи організму речовини, взаємно доповнюють свої властивості. Також вітамінні комплекси мають строгі правила свого прийому, їх необхідно вживати регулярно, і в строго визначених дозах. У деяких випадках надлишок вітамінів може тільки нашкодити організму, наприклад, викликати алергічні реакції.

 

Комплекс вітамінів для жінок, в яких випадках він необхідний?

В першу чергу наситити свій раціон вітамінами необхідно жінкам, які планують вагітність, а також вже виношують дитину. Для нормального росту і розвитку плода необхідно його забезпечити достатньою кількістю мінералів і вітамінів, єдиним джерелом яких буде організм матері. В даному випадку буде обов'язковою консультація лікаря, так само як і коли вітамінні комплекси призначаються дітям, молодше семирічного віку. До завдань лікаря входить визначення дозування і порядку прийому коштів. Комплекс вітамінів для жінок активно використовується в період лактації, коли є потреба передати дитині потрібну кількість корисних речовин, які сприяють його нормальному розвитку. Для малюків компанія НСП розробила спеціальні вітамінні комплекси у вигляді крапель і гелів, їх прийом буде актуальний в разі штучного вигодовування дитини. Призначати вітаміни новонародженим дітям і вагітним жінкам буде актуально, якщо момент народження (виношування плоду) припадає на зимовий і ранній весняний період, коли існує потреба в отриманні додаткового харчування.

 

Для чого необхідний комплекс вітамінів для дорослих?

Препарати дозволяють швидко усунути нестачу поживних речовин в організмі, впоратися з таким небезпечним станом як авітаміноз, в свою чергу є причиною багатьох небезпечних захворювань. Призначається вітамінний комплекс терміном на місяць, з урахуванням щоденного прийому препаратів. Переважно вибирають період року, коли природне надходження поживних речовин в організм є мінімальним. Вживати слід по одній капсулі в день після сніданку, запиваючи склянкою води. Комплекс вітамінів може призначатися в наступних випадках:

  • Існує виражена нестача корисних компонентів в організмі, проявляється підвищеною стомлюваністю, блідістю шкірних покривів, кровоточивістю ясен, нервозністю і дратівливістю;
  • Однак перенесені захворювання, відновлювальний процес після операційного втручання, комплексного терапевтичного та хірургічного лікування;
  • Підвищена схильність до виникнення патології, зниження імунної опірності.

Вітаміни НСП здатні швидко купірувати всі перераховані стану, нормалізувати роботу на клітинному рівні. До складу препаратів входять всі необхідні компоненти, здатні забезпечити нормальну життєдіяльність людини, усунути виниклі порушення, нормалізувати роботу захисних сил.

 

Правила прийому і дозування препарату

Приймати комплекс вітамінів слід протягом місяця, після чого, робиться перерва на 10-15 днів, і далі курс можна повторити. Такі курси проводяться 2-3 рази на рік в профілактичних цілях, кращими періодами для цього вважається рання весна і пізня осінь, коли в організмі відчувається найбільше виснаження і брак даних компонентів. У разі наявності симптомів авітамінозу, вітамінний комплекс повинен вживатися регулярно, до моменту усунення симптомів, що вказують на наявність патології в організмі. Регулярне використання таких препаратів стане хорошим захистом від негативного впливу патологічних факторів на організм і попередить розвитку ряду захворювань.

 

Що таке гіпервітаміноз?

Якщо вітаміни не накопичуються в запас організмом, то, як може виникнути їх надлишок? Якщо мова йде про вітаміни, що розчиняються у воді, до складу яких входить більшість використовуваних препаратів, то вони дійсно не можуть зберігатися в тілі людини. Здатністю накопичуватися в тканинах і печінки мають так звані жиророзчинні вітаміни, ось їх неконтрольований прийом може привести до стану гіпервітамінозу, ніж завдадуть істотної шкоди організму. Тому починаючи приймати вітамінний комплекс, завжди важливо знати склад і властивості використовуваного препарату, а також строго дотримуватися визначені дозування.

 

Кращі вітамінні комплекси рейтинг

Компанія NSP пропонує 35 різних комплексних програм з вмістом вітамінів і мінералів. Купити вітаміни, ознайомитися з правилами їх прийому, призначенням і дозуванням доступно кожному. Більшість препаратів містять комплексну програму впливу на весь організм або окремо взяту систему, в їх склад входять різні групи поживних речовин, ефективно доповнюють дію один одного. Пропонований комплекс вітамінів і мінералів спрямований на зміцнення захисних функцій організму, підвищення рівня здоров'я і працездатності, нормалізацію психологічного стану пацієнта. Мультивітамінний комплекс за своїм принципом виготовлення можна порівняти з виробництвом космічної індустрії, в його складі присутній маса дуже тендітних і чутливим в молекулярному відношенні компонентів. Тому виробництво таких добавок не має на увазі просте змішування інгредієнтів в певних пропорціях. Вітаміни NSP проходять багаторівневу систему очищення, строгий контроль їх якості та відповідності запропонованим характеристикам. Ціна вітаміну формується на основі використаних компонентів, що входять в біологічну добавку. Всього одна капсула може містити в своєму складі весь спектр необхідних вітамінів, мінералів і амінокислот, що насичують організм необхідними поживними речовинами. Ще однією характеристикою, що відрізняє вітаміни NSP, є використання в їх складі виключно натуральних компонентів рослинного походження. Тому пропонований витамино-мінеральний комплекс не буде викликати побічні дії. Ціна вітаміну буде виражатися в отриманому від його використання здоров'я, його покупка стане хорошим вкладенням коштів у власне здоров'я і підвищення життєвого тонусу.

 

Коли жінка почала приймати вітамін і мінерали?

Наявність необхідних поживних речовин в організмі актуально в будь-якому віці. Комплекс вітамінів і мінералів показаний для людей незалежно від їх віку та соціального становища. Особливо актуальний такий прийом препаратів буде для тих, чий раціон харчування не відповідає критеріям і балансу якісної і здорової їжі. Якщо ви їсте « все підряд » ;, періодично зловживаєте алкоголем, занадто жирної, солоної їжею, напоями з додаванням харчових барвників, тоді вітаміни і мінерали повинні стати обов'язковою умовою підтримки здорового стану організму. Приймати вітаміни НСП необхідно після перенесених простудних і респіраторних захворювань, а також при їх вираженій нестачі в організмі. Пропонований полівітамінний комплекс надасть активний вплив на всі органи і системи організму, підвищить рівень його опірності хвороботворної мікрофлори. Також є ряд специфічних захворювань і станів, коли прийом таких добавок буде обов'язковою умовою нормального функціонування і швидкого відновлення організму від наявної хвороби або травми. Типовим приклад є перелом кістки, пов'язаний з поточним наявністю остеопорозу кістки, коли супер комплекс НСП допоможе в швидкому відновленні пошкодженої кісткової тканини. Іншим яскравим прикладом можна вважати лікування захворювань серцево-судинної системи, коли призначають вітаміни з калієм і магнієм для дорослих для підтримки серцевого м'яза і зміцнення стінок судин.

 

Що таке мультивітамінний комплекс?

Приставка « мульти » або « поли » вказує на наявність в одному комплексі відразу повного спектру вітамінів і мінералів, необхідних для підтримки здорового стану організму, зміцнення його захисних функцій, а в деяких випадках і нормалізації психічного і емоційного стану людини. Ціна на полівітаміни буде трохи вище стандартних препаратів, проте, при перерахунку на кількість використовуваних в складі інгредієнтів, їх покупка буде виглядати більш перспективною. Мультивітамінний комплекс включає в себе весь спектр рослинних добавок, необхідних для нормальної роботи організму. До таких компонентів можна вітаміни і мінерали, ферменти та ензими, амінокислоти і пробіотики. Сучасний витамино-мінеральний комплекс коштуватиме на порядок дешевше, ніж ціна вітаміну, що купується окремо. Пацієнт отримує можливість швидко наситити свій організм необхідними для нормального розвитку і зростання поживними речовинами. Ціна на полівітаміни залежить від дозування і складу препарату, кількості капсул в одній упаковці, концентрації і терміну застосування.

 

Як діє супер комплекс НСП?

Виробникам біологічно активних добавок вдалося зібрати в одному складі препарату збалансовану формулу поживних речовин, що надають відновлюючу і насичує вплив на організм. Така формула розроблялася на основі досвідчених підходів і стала продуктом відкриттів сучасної медичної та фармакологічної науки. До складу засобу входять виключно натуральні інгредієнти рослинного походження, їх дія на організм дозволяє гарантувати стійкий і тривалий результат за короткий період часу. Купити вітаміни актуально практично для кожної людини, яка страждає на їх нестачею, що піддає організм небезпеки виникнення небезпечних хвороб. Принцип дії комплексу полягає в активізації обмінних процесів в структурних тканинах організму, підвищення імунної опірності. Полівітамінний комплекс також сприяє швидкому одужанню, його прийом буде актуальний в якості супутнього або підтримуючого лікування при наявності різних патологій. Також ефективність препарату показана в разі реабілітації і відновлення організму після перенесених операційних втручань і безлічі інших захворювань.

 

Вітаміни ціна і принцип дії

Робота добавок НСП спрямована на відновлення природного життєвого потенціалу організму. Комплексний вплив здійснюється на роботу всіх органів і систем, допомагаючи в корені усунути наявну проблему, так як відбувається безпосередній вплив на саму причину, здатну викликати захворювання. Ціна полівітамінів повністю виправдана, так як добавка допомагає усувати дефіцит імунітету, пов'язаний з недоліком поживних компонентів. Як правило, до складу таких добавок включені вітаміни групи В купити, які актуально при будь-яких порушеннях функціонування організму. Також до складу препаратів включають вітамінні групи А, С, Е і D. Насичений необхідними для своєї нормальної життєдіяльності поживними речовинами організм, прискорює процеси метаболізму і оновлення тканин, в результаті чого, відбувається омолодження, усувається ряд існуючих патологій, викликаних нестачею мікроелементів. Так вітамінний комплекс для жінок може ефективно усунути проблеми, пов'язані з зачаттям і виношуванням плоду. Вживання вітамінів актуально при захворюваннях серцево-судинної і нервової системи, хворобах шлунково-кишкового тракту, патологіях репродуктивної функції. Ціна на вітамін залежить від сфери його застосування і функціональних можливостей впливу на людський організм. Компанія NSP пропонує доступні ціни на всі види продукції, в продажу є 35 різних вітамінних комплексів, здатних надавати різні види впливу на органи і системи.

 

Чи можна виключити вітамінні комплекси зі свого раціону харчування?

Без зовнішніх джерел поживних речовин, існування людського життя ставиться під загрозу. Тіло потребує раціональному харчуванні, а постійне надходження в нього вітамінів і мікроелементів необхідно для нормального функціонування клітинної структури. Більшість людей отримують необхідну кількість вітамінів і мінералів з продуктами харчування, проте забезпечити себе повноцінним харчуванням вдається далеко не всім. Перш за все, позначається низька якість самої їжі, яка пройшовши термічну обробку, втрачає велику частину своїх корисних якостей. Наступним вагомим фактором є низький вміст мікроелементів в грунті, високий рівень забруднення вод, використання виробниками сільгосппродукції хімічних добрив і пестицидів. Тому навіть різноманітна і насичена їжа не зможе гарантувати необхідний приплив поживних речовин в достатньому обсязі. Також слід враховувати фактор сезонності такої продукції, коли в холодний період року істотно піднімається вартість і існує певне обмеження доступу. Ціна на вітамін від НВВ є постійною протягом усього року, тому будь-який бажаючий зможе придбати продукцію в будь-який зручний час, відновивши тим самим брак корисних речовин у власному організмі. З усього вищесказаного матеріалу можна зробити висновок, що виключення зі свого раціону вітамінів і мінералів матиме плачевний наслідок, виявляється у виникненні ряду серйозних патологій.

 

Інгредієнти і склад добавок

Першими системами, відчути брак вітамінів і мікроелементів в організмі, буде опорно-руховий апарат і суглобова тканину. Для збереження нормального стану кісток, необхідна наявність в організмі таких біологічних елементів як кальцій і магній, їх засвоєння багато в чому залежить від присутності вітамінів А, К, С і В. Для нормальної роботи суглобів необхідно забезпечити достатнє надходження в організм білка колагену, який формується при поїданні жирної риби, м'яса птиці, овочів і ягід. Заповнити нестачу корисних для кісткової системи речовин будуть здатні вітаміни, що містяться в продуктах компанії NSP. Правильно підібрана формула буде сприяти швидкому відновленню і зміцненню пошкоджених тканин. Іншим важливим аспектом, на який робить свій вплив присутність вітамінів і мінералів в організмі, є імунітет. Для формування надійного захисту від негативного впливу патогенної флори, необхідно забезпечити надходження в організм в достатній кількості важливих поживних речовин. Ціна на вітаміни, що сприяють зміцненню імунітету, буде незрівнянно менше тієї користі, яку принесе регулярне використання препарату і наповнення організму необхідними компонентами. Для виробництва БАД, компанія НСП використовує виключно натуральні рослинні компоненти, що не роблять побічних дій, і не завдають шкоди організму. В составе препаратов отсутствуют консерванты, красители и ароматизаторы, а также любые другие компоненты, способные нанести вред здоровью человека. Большинство добавок имеют удобную упаковку в форме капсул, поэтому отсутствует ощущение неприятного вкуса и запаха, растворение желатиновой упаковки начинается непосредственно в желудке пациента. Строгий контроль производственного процесса, позволяет изготовить качественный и абсолютно безопасный продукт, универсальный для использования для всех категорий людей. Производственный процесс имеет многоуровневый контроль, все препараты тщательно проверяются и тестируются перед поступлением в продажу.

Вгору
,