Графік роботи:

Замовлення онлайн:  цілодобово

Пн - Пт: 10:00 – 19:00

Сб: 11:00 – 15:00

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння

Опорно-рухова

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Опорно-руховий апарат

Саме вітамін D відповідає в організмі за обмінні процеси таких мікроелементів як кальцій і фосфор. Його наявність важливо при формуванні кісткової тканини, зміцненню зубної емалі, нормальному росту волосся і нігтів. Кваліфіковане лікування остеопорозу, має на увазі обов'язкове використання вітаміну D, так як він сприяє кращому засвоєнню організмом вищевказаних мікроелементів.

Біологічно активна добавка Vitamin D3 випускається у формі таблеток по 400 мг діючої речовини. Препарат надає наступні види впливу на організм людини:

  • Бере участь у розвитку кісткового скелета і зміцнення мускулатури;
  • Допомагає засвоєнню організмом кальцію і фтору, є дієвою профілактикою виникнення остеопорозу;
  • Сприяє підтримці здорового стану імунної та ендокринної системи;
  • Позитивно впливає на стан шкірних покривів, використовується як профілактичний засіб попередження виникнення псоріазу та цукрового діабету;
  • Покращує мозкову діяльність, піднімає настрій.

 

Основні компоненти препаратів для скелета

Вітамін групи D належить до групи гормонів і імуномодуляторів. Вітаміни цієї групи виробляються в організмі під дією сонячних променів на структуру шкірних покривів. Виробляючи в шкірі, вітамін далі надходить в печінку, де набуває форму гормону, що робить вплив на гомеостаз кальцію і функціональну роботу нирок. Активна форма препарату сприяє формуванню в кишечнику специфічного білка, що впливає на всмоктування кальцію, зменшуючи втрати мікроелемента через систему сечовиділення.

 

Чому виникає дефіцит вітаміну D?

Дефіцит вітаміну може виникати через його низький вміст в продуктах харчування, а також при нестачі сонячного світла, деяких захворюваннях печінки і нирок. Жителі більшості європейських країн відчувають дефіцит вітаміну D3, що призводить до певних порушень в роботі організму і може спровокувати виникнення ряду небезпечних захворювань. Заповнити недолік вітаміну груп D можна шляхом регулярного прийому біологічно активних добавок від NSP. Такі препарати захистять кісткову тканину від можливого пошкодження і будуть сприяти нормальному функціонуванню організму, включаючи формування гормонального фону і зміцненню імунної системи.

Вгору
,